Hakkımızda

Aviva Yatak, mobilya sektöründeki yaklaşık 40 yıllık tecrübesini kullanarak, 2002 yılında yatak üretimine başlamıştır. Kurulduğundan bu yana geçen 17 yıla bakıldığında, her yıl müşteri portföyünü ve kalitesini artırarak sürekli gelişmeyi ve büyümeyi başarmıştır. Aviva’nın yatak üretimindeki kalitesi ise kısa zamanda kendini ispatlamış ve müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Daima müşterilerinin sağlığını düşünerek üretim yapan Aviva Yatak, dünya genelinde geliştirilen yatak teknolojilerini hızlı bir şekilde takip ederek ve kendi bünyesindeki Ar-ge birimi sayesinde yeni ürünler ortaya çıkararak, müşterilerine konforlu ve sağlıklı bir uyku vadetmektedir. 7500m2 kapalı alana sahip teknolojik fabrikasında aylık ortalama 1000 adet yatak üretilmektedir. Modern çağın bütün imkanları kullanılarak, kullanıcılar için en huzurlu dinlenebilecekleri ortamı yaratmak gibi bir gayenin motivasyonuyla her gün daha fazla çalışmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü yatak üretimini yapabilecek tecrübe ve yeterliliğe sahip olan Aviva Yatak için, müşteri memnuniyeti her şeyden önemli bir konudur. Üretimindeki malzemelerin kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyerek, kullanıcılarına sağlıklı uyku ve kaliteli bir yaşam sunar. Aviva Yatak, yatak sektörüne kattığı yeniliklerle kullanıcılarını bugüne kadar hep memnun etmiş ve bundan sonrası içinde yeni ürünleri ve yenilikleriyle, sağlıklı bir insan için en önemli şeylerden biri olan kaliteli uyku için en ideal ortamı hazırlamayı hedeflemektedir.